Eczane Geciktirici Sprey Ürün Görseli

Cinsel fanteziler !

Cinsel fanteziler !Cinsel fanteziler !

Cinsel hayat da fanteziler çok önemli bir yer tutmaktadır. Cinsel fanteziler de erkekler her şeyi denemek istemektedirler. Kadınlar ise uçakta seks yapmayı ve bir seks partisine katılmayı hayal etmektedirler. Yapılan araştırmalara bakıldığın da erkeklerin seks konusun da daha açık ve fantezi dünyaları çok daha fazla gelişmiş olarak görülmektedir.

%53 ortalama ile erkeklerin ilk cinsel deneyimlerini yaşamaları 18 yaş altın da seyretmektedir. Erkekler de cinsel ilişkiye girmek için aşık olmak gerekmemektedir. Kadınlar için ise cinsellik de aşk gereklidir. Kadınlar cinsel hayatların da erkekler gibi değildir bu neden ile kadınların cinsel fantezileri de farklıdır. Fanteziler konusun da her türlü şeyi denemek isterim diyen erkekler %24 kadar iken bu oran kadınlar da %12 de kalmaktadır.

Kadınların cinsel fantezileri arasın da bir uçak ta seks yapmak ve de bir seks partisine katılmak 1. sırada gelmektedir. Erkekler her zaman her an seks yapabileceklerini dile getirirken kadınlar bu konu da daha çok geceye yoğunlaşmaktadırlar. Mastürbasyon konusun da ise erkeklerin bir çoğu 2,3 ya da her gün cevabını vermektedir.

Erkeklerin cinsel fantezilerini doğru kullandıkları sürece ve bu durum hayatınız da bir yaşam tarzı haline gelmedikçe cinsel fanteziler den her zaman faydalanabiliriz. Cinsel hayatınızı renklendirmek için bu tarz durumlar cinsel hayatınız da son derece önemli olan konulardır. Bu neden ile mutlaka dikkat edilmesi gerekmektedir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )