Eczane Geciktirici Sprey Ürün Görseli

Cinsellikte ten uyumu çok önemli

cinselCinsellikte ten uyumu çok önemli

Cinsel hayatınız da muhteşem anlar yaşamak istiyorsanız bunun en önemli yolu bu şekil de anlar yaşamak isteyen de bir partner bulmanız gerekmektedir. İlk olarak aşık olacağınız ve kesinlikle sizin mutlu etmek istediğiniz insanı bulmanız gerekir.

Dokunmaya karşı koyamaz hale gelmek ve karşınız da ki insan ile size hitap eden bir iletişim şeklidir. Ten uyumunu sadece cinsellik olarak algılamak da doğru değildir. Hormonlarınız ile alakalı olan ten uyumu , düşüncelerimiz, duygularımız, yetiştirilme tarzımız, bir çok şey ile etkilenebilmektedir.

Uzmanlar beynimizin bir kimyası olduğunun altına çizerek dolayısı ile tenimizin de bir kimyası olduğunu dile getirmektedirler. Çiftlerin ten uyumları da bu şekil de meydana gelmektedir. Benzer hormonlar salgılanıyor ise çiftler cinsel hayatların da çok daha istekli ve libidoları daha yüksek oluyor.

İlişkiler de ten uyumu hen ruhsal , hem de duygusal olarak yaşanan bir durum olmalıdır. Bu durum ilişkiler de olmaz ise olmaz durumlardır. Mutlu bir cinsel hayat için mutlaka sizlerin de ten uyumu olması gerekmektedir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )