Eczane Geciktirici Sprey Ürün Görseli

Delay sprey Ankara

Delay sprey Ankara

Delay sprey Ankara

Delay sprey Ankara

Delay markası sprey almak isteyen kullanıcılarımız ürün hakkın da detaylı bilgi sahibi olmak için sipariş ve destek hattı telefon numaralarını arayarak bilgi alabilirler. Delay sprey Ankara siparişleriniz gün için de saat 15:00’a kadar sipariş verdiğiniz takdir de 1 iş günü sonra eliniz de olacaktır. Ankara ve çevre illere de aynı şekil de kargolarınız 1 iş günü içerisin de gelmektedir. İstanbul ve Karadeniz bölgelerine de aynı şekil de kargolarınız 1 gün de teslim edilmektedir.

Delay sprey üzerin de köpek balığı resmi bulunan bir üründür. 45 cc olarak üretilmiş olan bu ürün yaklaşık olarak 100-150 kullanımlıktır. Ürün kesinlikle bir ilaç değildir ve sizleri her hangi bir hastalık için tedavi edici özelliği bulunmaktadır. Tedavi etmek sadece alanın da uzman olan hekimlerin görevidir.

Sizler de kargolarınıza gizli içerik konusun da telaşa kapılmadan sitemiz den sipariş verebilirsiniz. Ödeme seçeneklerini istediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz kapı da nakit, isterseniz kapı da kredi kartı, uğraşmak istemiyorsanız da sistem üzerin den kredi kartı ile sipariş verebilirsiniz.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )