Eczane Geciktirici Sprey Ürün Görseli

Delay sprey fiyatları

Delay sprey fiyatları Delay sprey fiyatları

Delay sprey 48.000 ve 25.000 ürünlerine sitemiz de yer alan cazip fiyat avantajları ile sizler de sahip olabilirsiniz. Delay sprey fiyatları sayfamız da yer aldığı gibidir. 2 ya da 3 kutu alırsanız fiyatlar daha avantajlı hale gelmek de ve 3 kutu alımlarınız da kargo ücreti alınmamaktadır. Ürünlerin son kullanma tarihleri her zaman günceldir ve serin ortamlar da sakladığınız sürece, güneş ile temas etmediği sürece uzun süreli olarak saklayabilirsiniz.

Delay sprey hakkın da bilgi edinmek için sitemiz de yer alan sipariş ve destek numaralarımız dan bizlere ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere spreyler hakkın da bilgi verecek ve nasıl kullanıldığını merak edenler için , kullanım şeklini sizlere anlatacaklardır. Sipariş ve destek hattımız sizlere 7-24 hizmet vermektedir.

Sayfamız da yer alan sipariş ver butonuna tıklayarak bilgilerinizi girdikten sonra isterseniz kapı da ödemeli olarak sipariş verebilir, isterseniz de kredi kartı ile ödeme butonuna tıklayarak online olarak ödeme yaparak sipariş verebilirsiniz. Online ödemeler de ve havale ile ödemeler de ücretsiz kargo seçeneğin den de faydalanabilirsiniz.

Siparişleriniz , İstanbul, Ankara, Karadeniz bölgelerine 1 iş günü diğer illerin merkezlerine 2 iş günü içerisin de teslimat yapılmaktadır. İlçelere gelen kargolar, kargo şirketinin dağıtım günlerine göre değişiklik göstermektedir. Bu konu da müşteri temsilcilerimiz sizlere detaylı bir şekil de bilgi vereceklerdir. Arayın sizlere yardımcı olalım…

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )