Eczane Geciktirici Sprey Ürün Görseli

Delay sprey kullanım şekli

Delay sprey kullanım şekli Delay sprey kullanım şekli 

Delay sprey kullanırken ürünü nasıl kullandığınıza dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunun nedeni doğru kullanım sizlere faydalı olacaktır. Ürün fazla sıkmak ya da kullanmak sizlere daha fazla fayda sağlamayacaktır. Delay sprey bir ilaç değildir ve sizleri her hangi bir rahatsızlığa karşı tedavi edici özellikleri bulunmamaktadır. İlaç özelliği kesinlikle taşımamaktadır.

Delay sprey doğru kullanım şeklini sizlere anlatalım. Ürün kullanılmadan önce mutlaka ereksiyon halinde olunması gerekmektedir. Aktivite den 5 dakika önce penisin şapka ve alt kısımlarına sıkarak kullanılmaktadır.3-4 fıs fıs şeklin de kullanmanız yeterli olacaktır. Doğru kullanım çok önemlidir. Bu neden ile ürünü kullanmadan önce müşteri ve destek hattı numaralarımız dan bizlere ulaşarak delay sprey kullanım şekli hakkın da bilgi alabilirsiniz.

Delay sprey 45 cc

Delay sprey 45 cc olarak tasarlanmış olan , 100-150 kullanımlık olan bir üründür. Alman ürünü olan delay sprey üzerin de köpek balığı resimleri olan spreylerdir. Delay sprey hakkın da detaylı bilgi sahibi olmak için siz de hemen sayfamız da ki irtibat numaralarımız dan bizlere ulaşarak ürünlerimiz hakkın da detaylı bilgi alabilir ve siparişlerinizi buradan verebilirsiniz.

Delay markası sizlere bir ilaç değil olarak yardımcı olamaz. Eczaneler de satışa sunulan bir ürün değildir. Her zaman bilinçli olarak kullanılması gereken bu ürün hakkın da sizler de bizi arayarak hemen bilgi sahibi olabilirsiniz.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )