Eczane Geciktirici Sprey Ürün Görseli

Erkek cinselliği hakkında yanlışlar

geciktiriciErkek cinselliği hakkında yanlışlar

Erkekler kadar kadınlar da erkek cinselliği hakkın da gereksiz şehir hurafelerine çok fazla inanmaktadırlar. Bu makalemiz de erkek cinselliği hakkın da yanlışlar dan sizlere söz etmeye çalışacağız.

  1. Bütün fiziksel yakınlaşmaların cinsel birlikteliğe gideceği düşüncesi tam anlamı ile yanlış olan bir durumdur. Bu inanış erkeklerin her zaman cinsellik istediğini kadınların ise hiç bir zaman cinsellik istemiyor muş gibi görünmesine neden olmaktadır. Oysa her yakınlaşma cinsel birlikte sonuçlanmak zorun da değildir.
  2. Sevişmeyi her zaman erkeğin başlatıp yönetmesi gerektiği gibi bir düşünce oluşmaktadır. Bu düşünce de son derece yanlış olan düşünceler arasın da yer almaktadır. Kadınların yönetmesi erkeklerin çok daha fazla hoşuna gitmektedir.
  3. Erkeklerin erkek olması için eşleri tatmin olana kadar boşalmaması gerekir gibi çok saçma bir düşünce de yer almaktadır. Erkekler de her zaman eşlerini tatmin edecek diye bir durum yoktur.
  4. Cinsellik sırasın da konuşmanın her şeyin büyüsünü bozduğuna inanılır ancak durum bu şekil de değildir. Konuşmak çok daha heyecan katabilmektedir.

Erkeklerin cinsel hayatların da her zaman doğru bilgiler edinmeleri ve cinsel mitlerden kesinlikle uzak durmanız ve inanmamız gerekmektedir. Cinsel mitler , erkeklerin öz güvenlerini zedelemek den ve ilişkilerinin zarar görmesinden başka hiç bir işe yaramamaktadır. Sorunlarınız var ise her zaman profesyonel yardım alarak çözün ve doğru bilgiler ile sorunlarınız dan kurtulun…

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )