Eczane Geciktirici Sprey Ürün Görseli

Geciktirici Mendil

Erkekler tarafından sıklıkla karşılaşılan sorunlar arasında yer alan erken boşalma konusunda çeşitli çalışmalar yapılmaktadır. Bu sorun ile karşılaşan erkeklerin sorunları için çeşitli yöntemler geliştirilmekte ve destekleyici ürünler yardımcı ürünler üretilmektedir. Bu ürünler arasında sitemizde de bulunan geciktirici spreyler ve geciktirici kremlerin yanı sıra çeşitli geciktirici ürünler de bulunmaktadır. Bu ürünlerden bir tanesi de geciktirici mendil ürünleridir.

icerik

Geciktirici mendil olarak satılan geciktiriciler piyasada çok yaygın olarak bulunmamakla birlikte bir çok kişi tarafından da kullanılan ürünlerdir. Bunun nedenlerinden bir tanesi de dışarıdan hiçbir şekilde ne olduğu belli olmaması ve pantolonunuzun cebinde dahi rahatlıkla taşıyabileceğiniz bir ürün olmasından kaynaklanmaktadır. Geciktirici mendiller ıslak mendil gibi bir yapıya sahip olmakla birlikte.

Geciktirici krem sprey ve mendilden size bahsetmiştim ve bu ürünlerin dışında geciktirici jel ve geciktirici hap şeklinde ürünler de bulunmaktadır. Fakat bugünki konumuzda geciktirici mendillerden bahsediyoruz. Geciktirici mendil içerisinde sprey de ve kremde olan içerik ile güçlendirilmiş bir üründür ve bu içeriği mendil formuna iyice yedirilerek paketlenmektedir. Bu paketlenen geciktirici mendil çeşitli yerlerde bize verilen ıslak mendillere benzemektedir. Bu sayede hem taşıması çok daha kolay bir hale gelir hem de dışarıdan bakan kişiler elinizde ki şeyin geciktirici mendil olduğunu anlamazlar. Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve stok durumunu kontrol etmek için sitemizde bulunan numaraları arayarak müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )