Eczane Geciktirici Sprey Ürün Görseli

Geciktirici mendiller

Geciktirici mendiller kullanım kolaylıkları ve boyutlarının küçük olması ile son zamanlar da erkeklerin tercih ettikleri ürünler arasın da yer almaktadır. Geciktirici mendilin en büyük özelliği belli olmadan cebiniz de sanki kolonyalı mednil varmış gibi taşıyabilmeniz olacaktır. Geciktirici mendil bir ilaç değildir ve sizi her hangi bir hastalığa karşı tedavi edici özelliği kesinlikle bulunmamaktadır. Geciktirici mendil eczane de satışa sunulan bir ürün değildir. Bu neden ile geciktirici mendil almak istiyorsanız sayfamız da bu ürünü en uygun fiyat garantisi ile bulabileceğinizi söylemek isteriz.

Geciktirici mendil fiyatları sayfamız da en uygun şekil de sizleri yormadan satışa sunulmaktadır. Geciktirici mendil nasıl kullanılır ? Sorusuna sayfamız da yer alan nasıl kullanılır kısımın dan bakarak ürünü kullanabilirsiniz. Yine de sizler için tarif edelim. Geciktirici mendil cinsel aktivite den 5 dakika önce paketin den çıkarılarak cinsel organın baş ve gövde kısımına güzelce yedirilerek sürülmektedir. Hemen kurayacaktır ve sonrasın da cinsel ilişkiye girebilirsiniz. Kullanım talimatların da önemli olan ürünü ereksiyon olduktan sonra kullanmaktır.geciktirici-hap-520x245

Geciktirici mendiller tek kullanımlık olan ürünlerdir. Bir kere kullanılan geciktirici mendil bir daha kullanılmamaktadır. Geciktirici mendil sipariş vermek ya da ürünlerimiz hakkın da bilgi almak için sayfamız da yer alan müşteri ve destek hattı telefon numaralarımız dan bizlere ulaşarak siparişlerinizi verebilirsiniz. Sipariş vermek konusun da müşteri temsilcilerimiz sizlere yardımcı olacak ve kargolarınızın ne zaman geleceği hakkın da sizlere bilgi vereceklerdir.

Geciktirici Mendil Fiyatları

Geciktirici mendil fiyatları hakkın da sayfamız dan bilgi alabilirsiniz. Geciktirici mendilleri her yere belli olmadan götürebilir ve özel anlarınız da kullanabilirsiniz. Geciktirici mendillerin diğer ürünlere göre daha çok tercih edilmesinin nedeni de zaten budur.

Türkiye’nin her yerine geciktirici mendil siparişleriniz sadece bir telefonunuz ile gelmektedir. İsterseniz sayfamız da yer alan müşteri destek hattını arayarak, isterseniz de sipariş ver kısımın dan kredi kartı ile ödeme yaparak ya da kapı da ödemeli olarak siparişlerinizi verebilirsiniz.

İstanbul ve Ankara ve de çevre illere siparişleriniz 1 iş günü içerisin de teslim edilmektedir. Diğer illere 2 iş günü içerisin de teslimat yapılmaktadır. İlçelere gelme süresi kargo şirketinin dağıtım günlerine göre değişiklik göstermektedir. Bu konu hakkın da çağrı merkezi çalışanlarımız sizlere bilgi vereceklerdir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )