Eczane Geciktirici Sprey Ürün Görseli

Geciktirici Sprey Nedir?

Ne İşe Yarar?

Hemen hemen her erkeğin korkulu rüyalarından biri olan erken boşalma sorunu konusunda  tedavi edici özelliği olmayan fakat anlık olarak bu durumu kontrol altına alabilen bir üründür. Erken boşalma ve ereksiyon problemi konusunda erkeklerin %30 luk bir bölümü bu sorundan şikayetçidir.

Peki bunun sebebi nedendir?

Her ne kadar bir çok insan seksin çok mühim olmadığını söylese de bu yalnızca lafta kalır. Her insan doyurucu bir temas ister. Bu hem kadınmlar hemde erkekler amacıyla de geçerlidir. İyi ve doyurucu bir cinsel birliktelik kişileri pisikolojik olarak kişileri rahatlatır. Hatta abartmadan söyleyelim çiftleri bir arada tutan en mühim faktörlerden biri mutlak cinsel ihtiyaçların giderilmesidir.
Ama ne yazık ki erkeklerin %30’unda görülen bu sorun yüzünden çoğu kadın ve erkek hayal kırıklığına uğrar. Çaresi; ilk olarak ve her vakit söylendiği gibi vakayı kafamızda bitirmek tabi bu biraz vakit alır ve belkide hekim tedavisi gerektirebilir. Kısa vadede netice almak amacıyla bahsetmiş olduğumuz bu geciktirici mamüllerden kullanabiliriz.

Erken boşalma sorunlarının temelinde psikolojik etkenler olduğundan dolayı tedavi ile bu sorunu kontrol altına almak en mantıklı yoldur. Doktor gözetimi altında tedavi de %100 lük bir başarıya ulaşabilirsiniz. Doktor gözetiminde tedavi olunduğunda Bu sorunlar ile baş etmeniz çok daha kolay hal alacaktır.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )