Eczane Geciktirici Sprey Ürün Görseli

Geciktirici Spreylerin Gösterdiği Özellikler

Geciktirici Spreylerin Gösterdiği Özellikler

Geciktirici spreyler diğer geciktirici ürünlere karşı daha farklı kullanılan ürünlerdir. Geciktirici kremler ile genel olarak ortak özellikleri gösteren bir diğer ürünler ise geciktirici kremlerdir. Bu iki ürünün de kullanım şekli birbirlerine çok benzemektedir. Fakat her ürünün kendi içerisinde dezavantajları bulunmaktadır.

Bildiğiniz üzere geciktirici spreyler kullanımı kolay ürünlerdir ve son derece kolay saklanabilirler. Diğer yandan geciktirici kremler de kullanım bakımından rahat ürünlerdir. Fakat bazı müşteriler kremlerden hoşlanmadıkları için spreyleri tercih ediyorlar. Diğer yandan kayganlaştırıcı olması için bile geciktirici krem satın alan insanlar da bulunuyor.

Geciktirici Spreylerin Gösterdiği Özellikler

Geciktirici Spreylerin Gösterdiği Özellikler

Genel olarak geciktirici ürünler dışarıdan kullanılıyorlar ise ortak kullanım şekli gösterirler. Fakat içeriden yani sindirim yardımı ile kullanılıyor ise yine farklı bir kullanım yöntemi gerekiyor. Genel olarak ağızdan alınan ürünler su ile yutulur iken dışarıdan kullanılan ürünler ise penise direkt olarak uygulanıyor.

Eğer sizler de geciktirici siparişi vermek veya bu ürünler hakkında bilgi almak istiyorsanız sayfalarımıza yorum bırakabilir ya da telefon numaralarımızı arayabilirsiniz. İstediğiniz bilgiyi sitemizde bulamadıysanız telefon numaralarımızı aramanızda sakınca bulunmamaktadır.

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )