Eczane Geciktirici Sprey Ürün Görseli

Geciktirici Spreylerin Kullanımı

Erken boşalma problemlerinde bir çok insan farklı yollarda farklı çözümler peşinde sağlığını tehlikeye atmaktadır. Erken boşalma sorunu ilişkide erkeğin 1  ile  5 dakika arasında boşalmasına verilen addır. Erken boşalma sorunalrında bir çok ürün kullanılmak üzere üretilmektedir. Erken boşalma sorunlarında kullanılan ürünlerin bir çoğu sağlıksızdır. Erken boşalma sorunlarında kullanılan ürünleri güvenilir kaynaklardan satın almak sağlığınız açısından sizin yararınıza olacaktır. Erken boşalma sorunlarında kullanılan geciktirici spreylerin kullanımı oldukça basittir.

Erken boşalma sorunlarında kullanılan geciktirici spreyler ve hapların kullanımları aralarında ki farka göre hap, jel veya sprey olmasına göre değişmektedir.

Geciktirici sprey kullanımı :  Geciktirici spreyler kullanılmadan önce çalkalanmalıdır.
Spreyi salladıktan sonra sadece sünnet bölgesine ereksiyon halindeyken 5 defa sıkıyorsunuz.
Sonra parmak uçlarınız ile spreyi yayıyorsunuz.
Eğer geciktirici sprey kullanıyorsanız yıkamadan oral ilişkiye girmeyiniz.

Geciktirici Hap kullanımı: Geciktirici etkide satın alınan hapların kullanımı oldukça basittir tabi ki de marka ve etkilerine göre kullanımları da değişmektedir. Ürünü aldığınız yerden kullanımını öğreniniz.

Geciktirici jel kullanımı : Geciktirici etkide satılan jeller penise uygulanmaktadır. İlişki öncesinde 5 dakika önce kullanmanız yeterlidir. Penise az miktarda sürülür etkisine bağlı olarak tekrar uygulanabilir. Bunu kendiniz ayarlayabilirsiniz.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )