Eczane Geciktirici Sprey Ürün Görseli

Geciktiricinin etkisi ne kadar sürer?

VIGA 100000 Gecikme, başa püskürttüğünde Penis hassasiyetini azaltır ve püskürtülüp 5 dakika içinde çalışır. Bir kere kullanıldıktan sonra, eskisinden 10 kat fazla seks yapabilirsin. Daha uzun sürmeye devam etmenizi ve şanslı bayanunuzu tatmin etme yeteneğiniz nedeniyle damızlık sprey olarak bilinen, ona birden fazla orgazm verir.

Erken boşalma, bir anda ya da daha fazla zaman içinde milyonlarca insanı (yüzde 75) etkileyen yaygın bir durumdur. Ejakülasyondan dolayı cinsel doyumu tamamen tatmin edemeyen kişilere Vitamin E Vitaminli VIGA Gecikmeli Sprey önerilir.

Penisin başına iki kez püskürtün ve 5 dakika bekleyin, sonra harekete hazır olun. Püskürtmeden sonra karıncalanma hissi hissederseniz, bunu gözardı edin, çünkü bu bir dakika içinde ortadan kalkacaktır. Alternatif olarak elinizin avuç içine püskürtülebilir ve penise masaj yapabilirsiniz. Bu sprey kokusu ve tadını ortadan kaldırır, böylece oral seks yaparsanız, eşiniz size sahip olduğunuzu söyleyemez.

viga 100000’in kullanılması, hücreleri besleyen ve harekete geçiren E vitamini eklenmiş dünyadaki tek spreydir. Vitamin doğal olduğu için, hücrelerin enerjisini arttırmak ve çoğaltmak için çok kolay absorbe edilir.

Alman yapımı.

{Özel Efekt}

 • Hassasiyeti Azaltıyor
 • Size Daha Uzun Ömürlü Bir Montaj Vermektedir
 • Aşk Yaparken Zevkinizi ve Gücünüzü Arttırır
 • Keyfini, Memnuniyetini ve Arzusunu Arttırın ● 200’ye kadar

başvuru

 • 5 Saate kadar Sürer

Özellikleri

Yeni Viga 100000 erkekler için vitamin E ile seksi geciktirme spreyi

Geçmişe kıyasla bu spreyin kullanımını uzatan 100’ün tercih sebebi olmaktadır. Süper geciktirici sprey tüm doğal materyalleri içermektedir. Penisin cildinin sıkıştırılması, penisin herhangi bir yan etkisi yoktur. Buna ek olarak, E vitamini içeriği. Böylece cilt korunur.

Viga 100000 spreyin kullanılması önerilir uygun olur. Super viga geciktirici sprey ve kullanıcı tarafından spin miktarının etkisi kendiliğinden kullanım miktarınızı ayarlamalıdır. Normalde, penis yeterli FIS’dir.

Viga 100000 spreyi başa püskürttüğünde penisini desensitize eder ve püskürtülürken 5 dakika içinde çalışır. Bir kere kullanıldıktan sonra, eskisinden 10 kat fazla seks yapabilirsin. Daha uzun sürmeye devam etmenizi ve şanslı bayanunuzu tatmin etme yeteneğiniz nedeniyle damızlık sprey olarak bilinen, ona birden fazla orgazm verir.

İçindekiler: Cont.p 100mg, Lidokain 12g, Vitamin E 1g.

Kullanım: 1. cinsel ilişki öncesi 20 dakika önce penis başına 2 sprey uygulayın.

 1. 20 dakika sonra 1 kez daha sprey uygulayın ve gelecek 10 dakika bekleyin.
 2. Penisinin başını iyice yıkayın. 6 püskürtmeyi geçmeyin.
 3. Bu ürün yan etkisi yoktur.
 4. Bu ürün dünyanın en büyük tıbbıdır.

Dikkat:

 1. Bu ürün güçlü ve iyi verimli, ilk kullanıcı daha az dozda kullanmalıdır.
 2. fazla kullanılan rahatsız edici hale gelebilir, 4hours kadar kurtarılacaktır.
 3. alkole duyarlı kişiler bu ürünü dikkatle kullanmalıdır.

Dikkat: Sadece harici olarak kullanılır.

YORUM GÖNDER

 • İsim
 • Eposta
 • Yorum

YORUMLAR (0 )