Eczane Geciktirici Sprey Ürün Görseli

Mastürbasyon ve erken boşalma

erken boşalma ve mastürbasyon Mastürbasyon ve erken boşalma

Mastürbasyon ergenlik dönemlerin de erkeklerin en iyi dostu olsa da bilinçli bir şekil de yapılması gerektiğini uzmanlar söylemektedir. Ergenlik dönemlerin de gizli olarak , yakalanma korkusu ile mastürbasyon yapan erkekler ilerleyen yaşların da cinsel sorunlardan en önemlisi olan erken boşalma sorunu ile karşı karşıya kalabilirler. Bu neden ile mastürbasyon yaparken dikkatli olmanız gerekmektedir. Mastürbasyon ve erken boşalma başlıklarını bu neden ile bir arada tutuyoruz.

İlişki sırasında farklı hazlar ve farklı fanteziler denemek için insanlar yine mastürbasyon yapabilmektedirler. Mastürbasyonun çeşitli sağlık sorunlarına yol açıp açmadığı konusunda çeşitli şüpheler bulunmaktadır. Mastürbasyon sürekli olarak yapıldığı taktirde insanların derileri üzerinde deformasyona yol açabileceği gibi ciddi yaralanmalarda meydana gelebilmektedir. Aşırı mastürbasyon kişilerin cinsel performanslarını da olumsuz etkileyeceği gibi çeşitli cinsel sorunlara da yol açabilmektedir. Fakat bu durum herkeste aynı şekilde gözlenmez. Bazı bireylerde aşırı mastürbasyon sonucunda erken boşalma meydana gelebilir.

Bunun nedeni ise aşırı mastürbasyon sonucunda kişilerde güven kaybı ve öz güven kaybı meydana gelmektedir. Böylelikle de kişilerde çeşitli sağlık sorunları meydana gelebilmektedir. Her zaman sorunlarınızı profesyonel olarak destek alarak çözün bu şekil de en doğrusunu yapmış olacaksınız.

Uzmanlar cinsel terapi yardımını çift olarak almanızı isteyecektir. Bu neden ile cinsel sorunlar her zaman eşler ile paylaşılması gereken konular arasın da yer almaktadır.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )