Eczane Geciktirici Sprey Ürün Görseli

Neden seksten zevk alamıyoruz ?

Neden seksten zevk alamıyoruz ?Neden seksten zevk alamıyoruz ?

Seks sırasın da ya da seks den sonra vajina dan gaz sesi gelmesi zararsız bir durum olmasına rağmen kadınların kabusu gibi durumdur. Kadınlar bu sesten son derece rahatsız olurlar. Aynı şekil de prezervatif yırtılması da ilişkinizin bir an da tüm sıcaklığının kaçmasına neden olabilir. Bu yazım da sizler için seksten zevk almanızı engelleyen bazı durumları sizler için araştırmaya çalıştım. İşte seksten neden zevk alamıyoruz ? Sorusunun cevapları.

Prezervatif yırtılması demişken bu konu dan söz edelim ilk olarak kullandığınız prezervatifin penise uygun olması gerekmektedir. Bunun dışın da vajinal kurulukta prezervatif yırtılmasına neden olabilir. Bu durumu gidermek için kayganlaştırıcı jel kullanabilirsiniz. Kadınlar seks sırasın da izlenmek den çok zevk alırlar, erkekler ise ses çıkarılmasın dan çok zevk alırlar. Seks sırasın da bunları yapmak sizlere iyi gelebilir.

Utanmak seks sırasın da zevk almanızı engelleyen önemli nedenler den bir tanesidir. Erkekler utangaç kadınları sevmezler bu neden ile utanma duygunuzu ortadan kaldırmanız gerekmektedir.

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )