Eczane Geciktirici Sprey Ürün Görseli

OK Prezervatif Kullanımı

OK Prezervatif Kullanımı

OK günümüzün en çok kullanılan prezervatiflerini üretmektedir. Bu ürünün bu kadar kullanılmasının sebebi ülkemizde yaptığı farklı reklamların yanı sıra gösterdiği kalite gösterisidir. Bildiğiniz üzere piyasada bir çok prezervatif markası bulunuyor fakat bu prezervatiflerin yanı sıra bir de kalite önemli bir rol üstleniyor. Kaliteli prezervatifler koruma anlamında çok daha fazla güven veriyor, yırtılma gibi ihtimalleri de en düşük orantıya indiriyor. Bu nedenle çiftler de bu gibi prezervatiflere kendilerini emanet ediyorlar.

OK Prezervatif Nasıl Kullanılır?

OK Prezervatif Nasıl Kullanılır?

Fakat bilinmeyen bir durum da prezervatiflerin nasıl kullanıldığıdır. Aslında bir çok prezervatif markası kutusunda prezervatiflerinin nasıl kullandığını gösteren bir grafik bulunduruyor. Fakat siz bu kutuyu kaybettiyseniz, bilemeden attıysanız bu durumda nasıl kullanacağınızı biz sizlere öğretebiliriz.

Prezervatiflerin yani condomların standart bir kullanımı bulunmaktadır. Bu da şu şekildedir: Prezervatif kutusunun içerisinden bir adet prezervatif alınır ve paketi yırtılır. Prezervatifin şekli bozulmadan penisin baş kısmına geçirilir ve kıvrımları aşağıya doğru el yardımı ile bozulur. Böylece prezervatif boyut olarak benzer ise organınıza tam olarak oturmuş olur.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )