Eczane Geciktirici Sprey Ürün Görseli

Orjinal viga 100000

Orjinal viga 100000

Piyasada satılan ve insanların aldığı ürünler arasında bir çok sahte üründe dolaşmaktadır. Bu ürünler arasında tercih yaparken bilindik ve kaliteli firmalardan alışveriş yapmanız büyük önem arz etmektedir. Aksi taktirde sahte ürünler satın alarak etki görmeyebilir ve paranız da çöpe gidebilir. Sahte ürünler den kendinizi koruyabilmek adına sizlere bu yazımız da orjinal viga 100000 sprey nasıl olur bu konu da bilgi vermek istiyorum.

viga1000001-500x500Bu nedenle alacağınız ürüne çok dikkat etmeli ve aldığınız yere de özen göstermeniz gerekir. Piyasa fiyatının çok ama çok altında satılan bu sahte ürünleri almamaya özen gösteriniz. İnsanları çekmek için az miktarlara satılan sahte ürünler ile karşılaşmamak için alıcasınız ürünün nasıl olduğunu ve orijinal olup olmadığını sormanızı önermekteyiz. Orjinal viga 100000 sprey Alman ürünü olup üzerin de mutlaka hologramı olması gerekmektedir. Hologramsız ve nereden geldiği belli olmayan ürünlere kesinlikle tama etmeyin.

Firmamız sizlere bu konu da güven sağlamak adına ilk olarak kargonuzu , kargo şirketin de açıp kontrol etme şansını tanımaktadır. Kargonuzu siz de açıp kontrol ettikten sonra alabilir ve ürününüzün orjinal olup olmadığına bakabilirsiniz. Firmamız bu tarz konular da sizlere her konu da yardım sağlamaktadır. Siz de ürünlerinizi sipariş etmek için hemen sayfamız da yer alan numaralarımız dan bizleri arayarak ürünleriniz hakkın da detaylı bir şekil de bilgi sahibi olabilir siniz.

Teslimat :

Ürün teslimatlarınız ülkemizin her yerine 1-2 iş günü içerisin de yapılmaktadır. İstediğiniz zaman arayın ve siparişlerinizi verin. AYnı gün kargoya verilmesi için saat 15:00’a kadar siparişlerinizi vermeniz gerekmektedir. İstanbul ve Ankara bölgelerine kargolarınız 1 iş günü içerisin de gelmektedir. Diğer illere de kargolarınız maksimum 2 iş günü içerisin de gelmektedir.

Ödeme kolaylığı :

Kargolarınızın ödemelerini istediğiniz gibi ypabilirsiniz. Firmamız sizlere bu konu da kapı da kredi kartı ile ya da kapı da nakit olarak ödeme yapma hakkını da vermektedir. İsterseniz de ödemelerinizi online olarak kredi kartı ile ya da havale ve EFT ile yapabilirsiniz. Havale ile ödeme yapmak istiyorsanız hemen müşteri temsilcilerimiz den hesap numaralarımızı isteyiniz. Havale ve sistem üzerinden kredi kartı ile ödemeler de firmamız sizlere ücretsiz kargo seçeneğini de sunmaktadır.

Gizlilik: 

Firmamız dan almış olduğunuz ürünler büyük bir titizlik ile kargo paketleme bölümün de gizli paket olarak paketlenmek de ve içerik hakkın da paketleme üzerine kesinlikle her hangi bir şey yazmamaktadır. İçiniz rahat bir şekil de alış verişlerinizi firmamız dan yapabilirsiniz.

Uyarı :

Viga 100000 kesinlikle bir ilaç değildir ve ilaç özelliği taşımamaktadır. Sizleri her hangi bir rahatsızlığa karşı tedavi özelliği bulunmamaktadır. Çocuklar dan uzak ortamlar da ve oda sıcaklığın da saklamanızı öneriyoruz.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )