Eczane Geciktirici Sprey Ürün Görseli

Orjinal Vpills krem nasıl olur ?

Orjinal Vpills krem nasıl olur ?Orjinal Vpills krem nasıl olur ?

Vpills markasının ürettiği ürünlerden bir tanesi de daha önce de bahsettiğimiz vpills kremlerdir. Bu kremler saşe şeklinde satılmaktadır. Bir tüp veya sprey formunda değildir. Islak mendile benzer bir paket içerisinde bulunan bu kremler tek kullanımlık olarak satılmaktadır. Bir kutu vpills  aldığınız taktir de 5 adet  kreme sahip olabiliyorsunuz. Bu durumda 5 kullanımlık bir ürün elde etmiş oluyorsunuz.

Vpills kremin orijinalini nasıl anlayacağınıza gelirsek vpills kremleri gri bir kutu içerisinde satılmaktadır.Üst ve alt kapaklarında vpills long time yazan logo bulunmaktadır. Kutunun ön yüzünde de yine aynı logo bulunmak da ve kutunun alt kısmında personal cream yazmaktadır. Kutu üzerinde herhangi bir kabartmalı yapı bulunmamakla birlikte kutunun arka tarafında vpills kremin Türkçe bir şekilde kullanım şekli bulunmaktadır.

Aynı zamanda içinde bulunan maddeler ve son kullanma tarihi yazmaktadır.   Ürün uygulandığı bölgede lokal olarak ereksiyon halinde uygulanmaktadır. Hassas olan bölgenin duyarlılığını belirli bir süreliğine azaltmaktadır. Siz de orjinal ürünü aldığınız dan emin olmak için ilk olarak bizleri arayarak ürünlerin orjinalliğini sorgulayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz de sizlere ürünün orjinal halinin nasıl olduğu hakkın da detaylı bilgiyi vereceklerdir. Vpills krem diğer ürünler den farklı olarak tasarlanmış bir üründür. Islak mendile benzeyen yapısı ile sizleri ilk gördüğünüz de biraz şaşırtsa da kullandıktan sonra daha da çok şaşırtacak ürünler arasın da yer almaktadır.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )