Eczane Geciktirici Sprey Ürün Görseli

Porcodile 45 cc özellikleri

2Porcodile 45 cc özellikleri

Porcodile sprey hakkın da bilgi almak istiyorsanız siz de sayfamız da yer alan telefon numaralarımız dan bizlere ulaşarak ürünlerimiz hakkın da detaylı bilgi edinebilirsiniz. Porcodile sprey sayfamız da yer alan en önemli ürünlerden bir tanesidir.

Porcodile sprey özellikleri hakkın da sizlere bilgi vermemiz gerekir ise ürün beyaz kutusu ve üzerine sarı renkte olan ürünümüzdür. Şişesi sarı renkte ve kapaüı kahverengi olarak tasarlanmış ve 45 cc olarak üretilmektedir. Porcodile sprey yaklaşık olarak 100-150 kullanımlık olarak tasarlanmıştır. Siz de sayfamız da müşteri destek hattı numaralarımızı arayarak bizler ile irtibata geçebilirsiniz. Porcodile bir Alman markasıdır. Sayfamız da yer alan ürünlerin bir çoğu menşei olarak Almanya üretimi olan ürünlerdir.

Karanfil kokusu olan bir üründür.bu koku insanlara hoş bir koku olarak gelmektedir. rahatsız edici bir yogunlugu yoktur ve kısa süre içerisinde koku ortadan kaybolmaktadır. Porcodile sprey bir alman markasıdır ve faturalı orijinal ürün olarak insanlara teslim edilmektedir.

Öneri

Sayfamız da yer alan ürünler kesinlikle ilaç olarak kullanılmamaktadır. Bu ürünler sizleri her hangi bir hastalığa karşı kesinlikle tedavi edici her hangi bir özellik taşımamaktadırlar. Ürünlerin kullanım talimatları mutlaka çağrı merkezimiz den detaylı şekil de öğrenilmesi gerekmektedir. Arayın ve sizlere bu konu da bilgi verelim. Online olarak ödeme yapmak sizlere ücretsiz kargo seçeneğin den faydalanma imkanı verecektir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )