Eczane Geciktirici Sprey Ürün Görseli

remans delay sprey 14000

remans spreyremans delay sprey 14000

Cinsel problemler erkeklerin her geçen gün daha fazla başına gelmektedir. Özellikle erken boşalma problemi erkeklerin en çok yaşadıkları cinsel problemler arasın da yer almaktadır. Sizler de erken boşalma problemi ile ilgili problemler yaşıyorsanız bu makalemizi sonuna kadar mutlaka okuyunuz. Bu makalemiz de sizlere bu alan da kaliteyi sizlere sunan bir ürün olan remans delay sprey 14000 hakkın da bilgi vermeye çalışacağız.

Erkekler için erken boşalma problemi kaçınılmaz olan bir rahatsızlıktır bu rahatsızlık karşısın da yapmanız gereken sorununuz kalıcı bir şekil de arz ediyor ise yardım almak olmalıdır.

Remans sprey kullanım şekli

Remans sprey 45 cc olup yaklaşık olarak 100 kullanımlıktır. İlişkiye girmeden 5 dk önce penisin sünnet bölgesine 3-4 fıs şeklin de sıkılarak kullanılmaktadır. Ürünün kullanım talimatları dışın da kullanılması kesinlikle tavsiye edilmemektedir. Kullanım talimatlarına uygun olarak kullandığınız da her hangi bir sorun ile karşı karşıya kalmazsınız. Bu konuya dikkat etmeniz gerekmektedir.

Remans sprey üzerin de şahin resmi bulunmaktadır. Kırmızı şişeli ve kırmızı kapaklı olan ürünümüzdür. Bu tarz ürünler sayfamız da sizlere özel fiyat garantisi ile sunulmaktadır. Siz de remans sprey sipariş etmek istiyorsanız en doğru adrestesiniz demektir. Hemen sayfamız da yer alan müşteri ve destek hattı telefon numaralarımız dan bizlere ulaşarak ürünlerimiz hakkın da detaylı bilgi sahibi olabilir ve aynı numaralar aracılığı ile siparişlerinizi verebilirsiniz.

 

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )