Eczane Geciktirici Sprey Ürün Görseli

Stag 9000 İçeriğinde Neler Bulunmaktadır?

Stag 9000 sprey piyasada bilinen en ünlü ürünlerden biridir. Halk arasında bilinen adı ile “geyikli sprey” ülkemizde bir çok insan tarafından kullanılıyor ve sitemizin de en çok satan ürünleri arasında yer alıyor. Sitemizde orijinal stag 9000 delay sprey bulundurulmaktadır. Bu stag spreyin ülkemize dağıtımını ve ithalatını Avrupa A.Ş. yönetmektedir yani Avrupa A.Ş. ürünü olmayan stag spreyi satın almamanızı öneriyoruz.

Stag 9000 İçeriğinde Neler Bulunmaktadır?

Stag 9000 İçeriğinde Neler Bulunmaktadır?

Stag geciktirici sprey bir çok kullanıcıya sahip bir üründür ve çok kullanılması nedeni ile halk arasında çok hızlı bir şekilde yaygınlaşıyor. Bu nedenle ürünün sahtecileri de haliyle artışa geçiyor. Bu ürünün sahte olmadığını anlamak istiyorsanız aşağıdaki paragrafları incelemelisiniz.

Kutu ve sprey şişesinin üzerinde Avrupa A.Ş. logosu bulunmalıdır aksi taktirde ürün kesinlikle sahtedir ya da yurt dışından getirilen kaçak bir üründür.

Kutu üzerinde ürünün fiyatına dair belge bulunur. “49TL” yazısını görmelisiniz aksi taktirde ürün sahte olabilir.

Üzerinde “Made in Germany” yani Almanya’da üretilmiştir ibaresi bulunmalıdır. Bu ürün Almanya’da üretilir ve ülkemize Avrupa A.Ş. tarafından getirtilir.

Stag 9000 içeriği:
– Alcoholdenat
– IsopropylMyristate
– Saf su
– Lidocaine
– Caprylic/CapricTriglyceride
– TocopherylAcetate

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )