Eczane Geciktirici Sprey Ürün Görseli

viga 50000 kullanım şekli

Sitemizden sipariş etmiş olduğunuz viga 50000 isimli ürünün kullanım şeklini bu yazı içerisinde bulabilirsiniz. viga 50000 geciktirici sprey piyasada en çok tutulan geciktirici spreyler arasında yer almaktadır. Bu geciktirici spreyi kullanarak ilişkilerini daha uzun saatlere yayabileceksiniz. İlişki sırasınca yaşadığınız sorunlar konusunda bir uzmandan yardım alarak da sorunlarınızın çözümünü arayabilirsiniz.

Viga 50000 sprey satın alGenelde erken boşalma gibi sorunlar ile karşı karşıya gelen bireyler viga 50000 tarzı geciktirici spreyler kullanmaktadırlar. Viga 50000 geciktirici sprey kullanım olarak çok basittir fakat kutu üzerinde ürünün kullanım şekli yabancı bir dilde yazdığı için bir çok kişi ürünün kullanım şeklini bilmeden kullanmaktadır. Siz de ürünün kullanım şeklini bilmiyorsanız ve öğrenmek istiyorsanız dilerseniz bu yazıyı okuyabilirsiniz veya internet sitemizde bulunan numaraları arayarak çeşitli bilgiler edinebilir aklınızda ki soruları sorabilirsiniz.

Şimdi gelelim viga 50000 kullanım şekline viga 50000 geciktirici sprey ilişki öncesinde kullanılan bir üründür. İlişkiden 5 dakika önce penisin sadece uç kısmına sıkarak kullanıyorsunuz. Penisin uç kısmına viga 50000 geciktirici spreyden 2 veya 3 fıs sıkmanız yeterli oluyor fazlasını sıkmanıza gerek yoktur.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (1 )

  • Cengiz Çalık
  • Merhaba nasıl kullanılıyor