Eczane Geciktirici Sprey Ürün Görseli

Viga 50000 nedir ve kullanımı

Viga 50000 Güçlü Sprey, başa püskürttüğünde Penis’i desensitize eder ve püskürtülüp 5 dakika içinde çalışır. Bir kere kullanıldıktan sonra, önceden olduğundan 10 kat fazla ilişki kurabilirsiniz. Daha uzun sürmeye devam etmenizi ve şanslı bayanunuzu tatmin etme yeteneğiniz nedeniyle damızlık sprey olarak bilinen, ona birden fazla orgazm verir. Erken boşalma, bir anda ya da daha fazla zaman içinde milyonlarca insanı (yüzde 75) etkileyen yaygın bir durumdur. Erken boşalma nedeniyle tam ilişki tatminini elde etmekte güçlük çeken herkese Viga 50000 Güçlü Geciktirme Spreyi önerilir. Penisin başına iki kez püskürtün ve 5 dakika bekleyin, sonra harekete hazır olun. Püskürtmeden sonra karıncalanma hissi hissederseniz, bunu gözardı edin, çünkü bu bir dakika içinde ortadan kalkacaktır. Alternatif olarak elinizin avuç içine püskürtülebilir ve penise masaj yapabilirsiniz.

Özellikler

45 ml. Viga 50000 Güçlü Sprey

Alman yapımı

Bir kere kullanıldıktan sonra, önceden olduğundan 10 kat fazla ilişki kurabilirsiniz

Vajinal boşalma nedeniyle tam bir ilişki tatmin edemeyen kişilere Viga 50000 Güçlü Geciktirme Spreyi önerilir

Viga 50000 Güçlü Sprey, başa püskürttüğünde penis hassasiyetini azaltır ve püskürtülürken 5 dakika içinde çalışır.

Vitamin E ile Viga Güçlü 50000 Bitkisel Tıp Sprey

Viga 50000 (E Vitamini Geciktirici Sprey) ekstra güçtedir. Kafaya püskürttüğünde Penis hassasiyetini azaltır ve püskürtülüp 5 dakika içinde çalışır. Bir kere kullanıldıktan sonra, eskisinden 10 kat fazla seks yapabilirsin. Daha uzun sürmeye devam etmenizi ve şanslı bayanunuzu tatmin etme yeteneğiniz nedeniyle damızlık sprey olarak bilinen, ona birden fazla orgazm verir. Erken boşalma, bir anda ya da daha fazla zaman içinde milyonlarca insanı (yüzde 75) etkileyen yaygın bir durumdur. Vagus 50000 gecikmeli sprey tedarikçileri, erken boşalma nedeniyle tam cinsel tatmin olanmada zorluk çeken herkese önerilir. Penisin başına iki kez püskürtün ve 5 dakika bekleyin, sonra harekete hazır olun. Püskürtmeden sonra karıncalanma hissi hissederseniz, bunu gözardı edin, çünkü bu bir dakika içinde ortadan kalkacaktır. Alternatif olarak elinizin avuç içine püskürtülebilir ve penise masaj yapabilirsiniz. Bu sprey kokusu ve tadını ortadan kaldırır, çünkü oral seks yaparsanız eşiniz size sahip olduğunuzu söyleyemez.

KULLANIM YÖNÜ:

Penisin başına iki kez püskürtün ve 5 dakika bekleyin, sonra harekete geçmeye hazırsınız demektir. Püskürtmeden sonra karıncalanma hissi hissederseniz, bunu gözardı edin, çünkü bu bir dakika içinde ortadan kalkacaktır. Alternatif olarak elinizin avuç içine püskürtülebilir ve penise masaj yapabilirsiniz.

Bir kere kullanıldıktan sonra, eskisinden 10 kat daha uzun süre seks yapabilirsin.

UYARI:

Bu sprey çok güçlüdür, önerilen 2-3 sprey dozunu aşmayın. Sevişmeden önce en az beş dakika Viga 50000 kullanarak, Duyarlılığı Azaltacak, Daha Uzun Ömürlü Bir Antrenman Kazandıracak, Aşk Yaparken Zevkinizi ve Gücünüzü Artıracak, Onun Keyfini, Memnuniyetini ve Arzusunu Artıracak 200’ye kadar uygulama.

Yalnızca harici kullanım içindir. Her uygulamada 2 sprey aşmayın. Kullandıktan sonra kapağı sıkıca kapatın ve muhafaza edin. 5-25 derece arasında kalır. Güneş ışığı altında ve ısı altında Koruyun.18 bu ürünü kullanan insanlar için önerilmemektedir. Kalp ve kan basıncıyla ilgili problemli hastaların bu ürünü kullanması önerilmez. 24 saat içinde yalnızca bir kez kullanılmalıdır. Herhangi bir rahatsızlıktan dolayı uyuşturucu tedavisi gören kişilerin doktora danışması önerilir. Herhangi bir yan etki görürseniz, doktorunuza danışın. Işık, serin, kuru bir alan alır ve çocukların erişebileceği yerlerde kalmaz.

geçmişe kıyasla bu spreyin kullanımını uzatan ilişkinin 100 olması nedeniyle tercih edilir.

süper geciktirici sprey tamamen doğaldır. Penis derisinin sıkılması, penisin herhangi bir yan etkisi yoktur. Buna ek olarak, E vitamini içeriği bu yolla cilt korunur.

süper viga 50000 sprey uygun şekilde kullanılması önerilir. süper viza geciktirici sprey ve kullanıcı tarafından spin miktarı etkisi kendiliğinden kullanım miktarınızı ayarlamalıdır, penis de yeterlidir.

Süper viga 50000 sprey, başın içine püskürtülürse penis hassasiyetini azaltır ve püskürtülüp 5 dakika içinde çalışır. Bir kere eskiden beri daha önce 10 kat daha uzun süre seks yapabilirsin. daha uzun süren şanslı bayanınızı tatmin etme yeteneğiniz nedeniyle damızlık sprey olarak bilinen, ona birden fazla orgazm vererek.

  1. cinsel ilişkiden 20 dakika önce penise baş 2. sprey uygulayın.
  2. 20 dakika sonra 1 kez daha sprey uygulayın ve 10 dakika daha bırakın.
  3. Penisinin başını iyice yıkayın. 6 püskürtmeyi geçmeyin. Daima talimatları okuyun.
  4. Bu ürün yan etkisi yoktur.

5.Bu ürün dünyanın en büyük tıbbıdır.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )