Eczane Geciktirici Sprey Ürün Görseli

Viga 84000 Kullananlar

viga-84000Viga 84000 Kullananlar

Viga 84000 kullanan kişiler günümüzde oldukça fazladır. Bu ürün Alman üretimi olan ve sadece 84.000 değil başka serileri de olan bir üründür. Fakat piyasa da viga ürünlerinin farklı birkaç versiyonu daha bulunmaktadır. Bunların arasında viga 50000 viga 100000 ve viga60000 de bulunmaktadır. Bu sprey çeşitlerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz ve kullanabilirsiniz.

Ürünlerin aralarında çok büyük farklılıklar bulunmamaktadır. Bu nedenle de rahatlıkla ürünleri kullanabilirsiniz. Ürünleri mutlaka kullanım talimatlarına göre kullanmanız gerekmektedir. Bu tarz ürünler kesinlikle yanlış kullanılmamalıdır. Kulaktan dolma bilgiler ile kullanılan ürünlerin kullanan kişilere zararlı etkiler yaratabilecek durumları söz konusu olabilir. Viga ürünlerinin kutu şekillerinden bahsedecek olursa.

Viga 50000 ürünü siyah kutu içerisinde müşterilerine sunulmaktadır bunun yanı sıra viga 60000 ise altın sarısı bir kutuya sahiptir. Viga 84000 ise kırmızı bir kutuya sahiptir. Viga 100000 ürünü ise gri bir kutulama şekline sahiptir.

Viga spreyler sayfamız da yer alan en uygun fiyat avantajları ile bir telefonunuz ile kapınıza kadar gelmektedir. Siz de viga spreyler den her hangi birisini almak istiyorsanız soru adrestesiniz demektir.

Viga spreyler orjinal olarak aldığınız dan emin olmak için  ürünleri kargo firmasın dan teslim alarak açıp kontrol etme şansına da sahip olabilirsiniz. Ürünlerinizi açıp kontrol ettikten sonra teslim alabilir ve orjinalliğini sorgulayabilirsiniz. Siz de gizlilik ilkesi esas alınarak kapınıza kadar gelecek ürünler den yardım alabilirsiniz.

Ödeme şekli :

Firmamız dan almış olduğunuz ürünleri istediğiniz ödeme şekli ile ödeme yapabilirsiniz. İsterseniz kapı da nakit olarak, isterseniz kapı da kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz sistem üzerin den online olarak kredi kartı ile ödeme yapabilir ya da havale ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Teslimat :

Türkiye’nin her yerine firmamız 1-2 iş günü içerisin de siparişlerinizi teslim etmektedir. İstanbul ve Ankara ve de çevre illere kargolarınız 1 iş günü içerisin de teslim edilmektedir. Diğer illere ve kargo şubesi olan ilçelere siparişleriniz 2 iş günü içerisin de teslim edilmektedir. İsterseniz adresinize, isterseniz de sizlere yakın olan kargo şubelerin den ürünlerinizi teslim alabilirsiniz.

Gizlilik : 

Firmamız kargo içeriklerinizin gizliliğini ciddi anlam da önem vermektedir. Kargolarınız gizli paket olarak paketlenmek de ve içeriği hakkın da kesinlikle ürün üzerine her hangi bir şey yazılmamaktadır. İçiniz rahat bir şekil de sayfamız dan alış verişlerinizi yapabilirsiniz.

Uyarı :

Viga 84000 ürünü kesinlikle bir ilaç değildir ve sizleri her hangi bir rahatsızlığa karşı tedavi edici özelliği bulunmamaktadır. Çocuklar dan uzak yerler de ve oda sıcaklığın da saklamanızı öneriyoruz.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )