Eczane Geciktirici Sprey Ürün Görseli

Yaş farklılıkları ve evlilikler !

geciktiriciYaş farklılıkları ve evlilikler !

Cinsellik ile ilgili her konu ayıp, suç, günah gibi algılandıysa da cinsel konular da her zaman araştırmalar yapılmıştır ve yapılmaya da devam etmektedir. Son yıllara baktığımız zaman cinsellik konusun da ki araştırmalara çok daha ağırlık verilmektedir. Cised’in yaptığı bir araştırmaya göre Türkiye’de cinsel ilişkiye girme yaşının çok aşağılara düştüğünü dile getirmektedirler. Yapılan araştırmaya göre 8000 kişi için de İlk kez kaç yaşın da ilişki yaşadın sorusuna erkeklerin %30 , kadınların ise %15 ‘ i 15-16 yaşlarını söylemektedirler.

 Yaş farklılıkları ve evlilikler !  Konusuna değinmek gerekir ise eski zamanlar da çiftlerin arasın da yaş farklılıklarının olmasın da sorun olmasa da günümüz de yaş farklılıkları ile yaşanan evliliklerin bir çoğu boşanma ile sonuçlanmaktadır. Bu neden ile insanların ilk olarak akıl balik olduktan ve kendi kararları ile evlilik yapmaları tavsiye edilmektedir.  Yaş aralıkları çok fazla olan çiftler ne yazık ki cinsel anlam da da birbirlerine yetmezler ve bu durum çiftler arasın da problem yaratmak için çok normal bir durumdur.

Bireyler arasın da yaş farklılıkların ilişkiler de ne gibi problemler meydana getirebileceğini sizlere anlatmaya çalıştık. Yaş farklılığı her zaman sorun olacak gibi görünse de bazı bireyler bu tarz ilişkileri iyi bir şekil de yürütebilmektedir. Evliliğin çok kutsal bir kurum olduğunu hiç bir zaman unutmamak gerekir.

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )